071 | HŮRKA Otakar:
CHALUPY V ZIMĚLinoryt na papíře, 12 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1921, signováno vpravo dole Otakar Hůrka.
dosažená cena: 600 CZK
070 | HŮRKA Otakar:
BEZ NÁZVULinoryt na papíře, 23,5 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1921, signováno vpravo dole Otakar Hůrka.
dosažená cena: 600 CZK
069 | HŮRKA Otakar:
BŘÍZA PODÉL CESTYOlej na lepence, 32 x 29 cm, rámováno, signováno vlevo dole Otakar Hůrka.
dosažená cena: 4 400 CZK