126 | JIROUDEK František:
ZÁTIŠÍ S CITRÓNYOlej na plátně, 83 x 70 cm, rámováno, datace 1983, signováno vpravo dole F. Jiroudek 1983, zezadu k blindrámu přichyceno potvrzení pravosti Galerie Peithner-Lichtenfels, na blindrámu opatřeno přípisem, a přilepeno parte F. Jiroudka.
dosažená cena: 41 000 CZK
122 | JIROUDEK František:
OHŘE V KADANIOlej na plátně, 75 x 100,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jiroudek 57.
dosažená cena: 37 000 CZK