042 | KARS Jiří:
SCÉNE DE MARCHÉUhel na papíře, 18 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Kars, vpravo dole opatřeno autorským razítkem VENTE KARS, zezadu na kartonu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 2 600 CZK
Uhel na papíře, 18 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Kars, vpravo dole opatřeno autorským razítkem VENTE KARS, zezadu na kartonu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 2 600 CZK