013 | KAVÁN František:
MAKOVÉ POLEOlej na kartonu, 20,5 x 28,5 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. století, signováno vlevo dole Kaván.
dosažená cena: 43 000 CZK
014 | KAVÁN František:
ZIMNÍ KRAJINA S MOSTEMOlej na kartonu, 33 x 48,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Kaván.
dosažená cena: 28 000 CZK