085 | KERHART Oldřich:
V HRUŠOVSKÉM DOLÍKUOlej na dřevěné desce, 47 x 75 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole O. Kerhart 1942, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 22 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 47 x 75 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole O. Kerhart 1942, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 22 000 CZK