054 | KLÍMOVÁ Lucie:
KARMELITSKÁ ULIČKAOlej na plátně, 65 x 96 cm, rámováno, signováno vpravo dole Klímová Lucie, zezadu na blindrámu opatřeno dvěma štítky s určením, zezadu na blindrámu výstavní štítek, zezadu na plátně opatřeno razítkem vystaveno v Mánesu 1939, č. 6.
Národ svým výtvarným umělcům, S.V.U. Mánes, Praha, 1939.
Národ svým výtvarným umělcům, Praha, 1940.dosažená cena: 13 000 CZK