057 | KOKOSCHKA Oskar:
RUTH 5Litografie na papíře, 54,5 x 48 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1961, signováno vpravo nahoře OK, vydáno Editionsgrafik der Griffelkunst-Vereinigung Hamburg, vydání 146, I. čtvrtletí 1962, C 2;. WVZ Wingler/Welz 219.
Provenience:
Sbírka Dr. Arna Rebentische.dosažená cena: 3 200 CZK
056 | KOKOSCHKA Oskar:
THE ACTION PAINTERBarevná litografie na papíře, 43 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vpravo dole OK 1958, vydáno Editionsgrafik der Griffelkunst-Vereinigung Hamburg, vydání 133, IV. čtvrtletí 1958, volné vydání 16 (2 verze). WVZ Wingler/Welz 212;
Provenience:
Sbírka Dr. Arna Rebentische.dosažená cena: 2 400 CZK