143 | KOLÁŘ Radomír:
VELKÁ CHUCHLEKombinovaná technika na papíře, 36 x 42 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1980, signováno vpravo dole R. Kolář 1980.
dosažená cena: 2 000 CZK
142 | KOLÁŘ Radomír:
DOSTIHYKombinovaná technika na papíře, 36 x 42 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1980, signováno dole uprostřed R. Kolář 1980.
dosažená cena: 2 000 CZK