161 | KOPECKÝ Bohdan:
KONVOLUT TŘÍ MALEBKombinovaná technika na papíře, 9 x 13 cm, 9 x 13,5 cm, 14 x 9,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1986, 1949, signováno vpravo dole BKopecký 1986, 1949.opatřeno přípisy s určením.
dosažená cena: 1 800 CZK