058 | KREMLIČKA Rudolf:
DÍVKA S NÁHRDELNÍKEMLitografie na papíře, 16 x 11,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1925, signováno vpravo dole Kremlička 1925.
Karel Srp, Rudolf Kremlička, Praha, 2006, s. 197, č. 213.dosažená cena: 1 200 CZK