134 | KUBÍČEK Jánuš:
MIKULOVSKÉ SKÁLYOlej na lepence, 77 x 100 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole Jánuš Kubiček 1948, zezadu na lepence opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na lepence, 77 x 100 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole Jánuš Kubiček 1948, zezadu na lepence opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 15 000 CZK