128 | LEXA Rudolf:
VYDRAOlej na lepence, 56 x 78 cm, rámováno, datace 1959, signováno vpravo dole Rud Lexa.
Rudolf Lexa, Galerie Bratří Čapků, Praha, 2002.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4.9 - 1.11., Praha, 2015.Publikováno:
Rudolf Lexa, katalog z výstavy Gal. Bratří Čapků, Praha, 2002.Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 86.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Správa Pražského hradu a S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 690.dosažená cena: 20 000 CZK