081 | MACOUN Gustav:
DĚVČE V KRAJINĚOlej na kartonu, 9 x 11 cm, rámováno.
dosažená cena: 4 200 CZK
080 | MACOUN Gustav:
HRADČANY OD KARLOVA MOSTUOlej na plátně, 72,5 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole G. Macoun.
dosažená cena: 34 000 CZK