135 | MATAL Bohumír:
ABSTRAKTNÍ DŮMOlej na kartonu, 51 x 41 cm, rámováno, datace 1973, signováno vpravo dole Matal 73.
dosažená cena: 21 000 CZK
Olej na kartonu, 51 x 41 cm, rámováno, datace 1973, signováno vpravo dole Matal 73.
dosažená cena: 21 000 CZK