155 | MENČÍK Václav:
KYTARISTA II.Kombinovaná technika na papíře, 39 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno dole uprostřed VaMen 58.
dosažená cena: 5 000 CZK
150 | MENČÍK Václav:
ZÁTIŠÍ SE ŠICÍM STROJEMTempera na papíře adjustovaném na sololitové desce, 14 x 21 cm, rámováno, datace 1959, signováno dole uprostřed VaMen 59, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 4 800 CZK
151 | MENČÍK Václav:
U STOLUTempera na papíře adjustovaném na kartonu, 24 x 18,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1961, signováno vpravo dole VaMen 61.
dosažená cena: 5 000 CZK
154 | MENČÍK Václav:
SAMOTÁŘUhel na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vpravo dole VaMen 63.
dosažená cena: 2 200 CZK
153 | MENČÍK Václav:
MILENCI V TRAMVAJITužka na papíře, 31 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno dole uprostřed VaMen 59.
dosažená cena: 2 000 CZK
152 | MENČÍK Václav:
VESELÉ DÍTĚTempera na papíře adjustovaném na sololitové desce, 16,5 x 11,5 cm, rámováno, datace 1965, signováno vlevo dole VaMen 65, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 5 000 CZK