125 | MICHALČÍK Antonín:
ZÁTIŠÍ S MĚSÍCEMOlej na plátně, 50 x 60,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Michalčík.
dosažená cena: 32 000 CZK
124 | MICHALČÍK Antonín:
AKTOlej na kartonu, 35,5 x 25,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Michalčík 57, zezadu přípis s určením.
dosažená cena: 32 000 CZK