100 | PAVLÍK Václav:
PIVOŇKYOlej na sololitové desce, 65 x 80 cm, rámováno, datace 1976, signováno vpravo dole V. Pavlík, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 20 000 CZK
Olej na sololitové desce, 65 x 80 cm, rámováno, datace 1976, signováno vpravo dole V. Pavlík, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 20 000 CZK