065 | ROLÍN Viktor:
PŘED BOUŘÍOlej na překližce, 21 x 30 cm, rámováno, datace – 30. léta 20 století, signováno vpravo dole V. Rolín.
dosažená cena: 6 500 CZK
Olej na překližce, 21 x 30 cm, rámováno, datace – 30. léta 20 století, signováno vpravo dole V. Rolín.
dosažená cena: 6 500 CZK