082 | TRONÍČEK Karel:
KOUPÁNÍOlej na plátně, 111 x 151 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Toníček.
dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na plátně, 111 x 151 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Toníček.
dosažená cena: 34 000 CZK