027 | ŠPILLAR Karel:
DÍVKA U MOŘEOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 40 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Špillar,
dosažená cena: 49 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 40 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Špillar,
dosažená cena: 49 000 CZK