015 | BOHÁČEK Karel:
PODZIMNÍ RÁNOOlej na kartonu, 70 x 99 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole K. Boháček, vpředu vpravo dole opatřeno autorským přípisem s určením.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V:U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 375.dosažená cena: 43 000 CZK