022 | BRAUNEROVÁ Zdeňka:
MOTIV Z FONTAINEBLEAUOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, signováno vlevo dole ZB, zezadu na kartonu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 26 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, signováno vlevo dole ZB, zezadu na kartonu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 26 000 CZK