091 | BRICHCÍN Roman:
JEJÍ KŘÍDLOKombinovaná technika na papíře, 30 x 42 cm, rámováno, pod sklem, datace 2011, signováno dole uprostřed BRICHCÍN.
dosažená cena: 5 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 30 x 42 cm, rámováno, pod sklem, datace 2011, signováno dole uprostřed BRICHCÍN.
dosažená cena: 5 000 CZK