007 | BUBENÍČEK Ota:
PŘED BOUŘÍOlej na plátně, 53 x 74,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Bubeníček.
dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na plátně, 53 x 74,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Bubeníček.
dosažená cena: 34 000 CZK