087 | BÍM Tomáš:
MASSADAAkryl na sololitové desce, 20 x 20 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole BÍM 99, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
Z ateliéru autora.dosažená cena: 25 000 CZK
086 | BÍM Tomáš:
TENISBarevná litografie na papíře, 22 x 16,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Tomáš Bím, list, č. 30/105.
dosažená cena: 1 000 CZK