018 | DUŠA Ferdiš:
ZAMILOVANÍOlej na plátně, 46 x 39,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. Duša.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na plátně, 46 x 39,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. Duša.
dosažená cena: 15 000 CZK