004 | HOFMAN Ansen Eduard:
TANEČNICE S RŮŽÍOlej na plátně, 68,5 x 55,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole E Ansen Hofman.
dosažená cena: 66 000 CZK
Olej na plátně, 68,5 x 55,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole E Ansen Hofman.
dosažená cena: 66 000 CZK