039 | HOLÝ Miloslav:
KYTICEOlej na plátně, 80,5 x 60 cm, rámováno, datace 1934, signováno vlevo dole M. Holý 34, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla 542.
Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora Ak. mal. Petr Berger.
Salon des Tuileries, 1936., kat. č. 3.dosažená cena: 150 000 CZK