028 | HRSKA Vladimír Alexander:
AMAZONKAOlej na plátně, 120,5 x 90,5 cm, rámováno, signováno Hrska.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s. 262/263.dosažená cena: 18 000 CZK