027 | JELÍNEK František Antonín:
VELKÝ AKTOlej na plátně, 109,5 x 89 cm, rámováno, signováno Fr. A. Jelínek.
Olej na plátně, 109,5 x 89 cm, rámováno, signováno Fr. A. Jelínek.