058 | JIROUDEK František:
SEDÍCÍ AKTOlej na plátně, 61,5 x 55,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jiroudek.
dosažená cena: 26 000 CZK
Olej na plátně, 61,5 x 55,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jiroudek.
dosažená cena: 26 000 CZK