024 | MACOUN Gustav:
KAMENIČKY - HLINSKOOlej na plátně, 97 x 133,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole MACOUN.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2015.dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na plátně, 97 x 133,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole MACOUN.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2015.
dosažená cena: 70 000 CZK