045 | MORAVEC Alois:
KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V TRHOVÝCH SVINECHOlej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole 39 Alois Moravec, zezadu opatřeno štítkem s č. 8., opatřeno přípisem s určením
dosažená cena: 15 000 CZK
044 | MORAVEC Alois:
VYPŘAHÁNÍ SANÍOlej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, datace 1977, signováno vpravo dole Moravec 77.
dosažená cena: 9 500 CZK