043 | MULTRUS Josef:
ZIMNÍ ČASOlej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole MULTRUS.
Posoudili a pravost díla potvrdili PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová a PhDr. Mgr. Michael Zachař.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 638.dosažená cena: 31 000 CZK
042 | MULTRUS Josef:
ORIENTÁLNÍ DÍVKAOlej na plátně, 48 x 39 cm, rámováno, signováno vpravo dole MULTRUS.
dosažená cena: 20 000 CZK