035 | PELC Antonín:
KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍOlej na plátně, 48 x 38,5 cm, rámováno, datace 1926, signováno vlevo dole Pelc 26, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Konzultováno s prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.dosažená cena: 26 000 CZK
034 | PELC Antonín:
MAROCKÝ VOJÁKTempera na kartonu, 38,5 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno vpravo nahoře A. Pelc 41 Casablanca.
dosažená cena: 33 000 CZK