036 | RADA Vlastimil:
VESNICKÁ CESTA V ZIMĚOlej na plátně, 50,5 x 59 cm, rámováno, datace 1928, signováno vlevo dole Vlast. Rada 28.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, duben – květen, Praha, 2014
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 107.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V:U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 522.dosažená cena: 36 000 CZK