002 | THOMA Josef:
KRAJINAOlej na plátně, 84 x 132 cm, rámováno, datace - okolo r. 1880, signováno vpravo dole Thoma Jos.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.zpět
Olej na plátně, 84 x 132 cm, rámováno, datace - okolo r. 1880, signováno vpravo dole Thoma Jos.