094 | TYPLT Lubomír:
JEDLÍCI KUKUŘICEKombinovaná technika na papíře, 50 x 70 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2017, signováno vlevo dole TYPLT 2017.
dosažená cena: 19 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 50 x 70 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2017, signováno vlevo dole TYPLT 2017.
dosažená cena: 19 000 CZK