061 | ČERNÝ Jan Klatovský:
KRAJINA V DEŠTIKombinovaná technika na papíře, 38 x 49,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole J. Černý Klatovský.
Kombinovaná technika na papíře, 38 x 49,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole J. Černý Klatovský.