107 | AGHAMIAN Karen:
VZPOMÍNKAOlej na plátně, 86 x 94 cm, rámováno, datace 1991, signováno vpravo dole azbukou Aghamian, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 11 000 CZK
106 | AGHAMIAN Karen:
BĚH PO CHLADNÉ CESTĚOlej na plátně, 86 x 94 cm, rámováno, datace 1990, signováno vpravo dole azbukou Aghamian, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 11 000 CZK