077 | BOUDA Cyril:
ZÁTIŠÍ S KREVETAMILitografie na papíře, 200 x 260 mm, volný list, signováno vpravo dole C. Bouda.
dosažená cena: 1 800 CZK
Litografie na papíře, 200 x 260 mm, volný list, signováno vpravo dole C. Bouda.
dosažená cena: 1 800 CZK