008 | BRAUNEROVÁ Zdeňka:
KRAJINAOlej na plátně, 32,5 x 43 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Braunerová.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 31 000 CZK
Olej na plátně, 32,5 x 43 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Braunerová.
dosažená cena: 31 000 CZK