034 | COUBINE Otakar:
KYTICE VE VÁZEOlej na plátně, 50,5 x 38,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Coubine.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Rea Michalová.
Olej na plátně, 50,5 x 38,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Coubine.