026 | HAVELKA Roman:
POHLED DO ÚDOLÍOlej na lepence, 48 x 54,5 cm, rámováno, datace – okolo 1930, signováno vlevo dole ROM. HAVVELKA, zezadu opatřeno dedikací.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 40 000 CZK
025 | HAVELKA Roman:
ZIMAOlej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, datace – okolo 1925, signováno vpravo dole ROM. HAVELKA.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.zpět