013 | HERMANNS Heinrich:
A MARKET DAY IN DORDRECHTOlej na plátně, 57,5 x 81 cm, rámováno, vlevo dole Heinrich Hermanns,
dosažená cena: 50 000 CZK
Olej na plátně, 57,5 x 81 cm, rámováno, vlevo dole Heinrich Hermanns,
dosažená cena: 50 000 CZK