100 | HUDEČEK František:
NA ULICIOlej na lepence adjustované na překližce, 21,5 x 31 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole Fr. Hudeček 42.
Olej na lepence adjustované na překližce, 21,5 x 31 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole Fr. Hudeček 42.