033 | JELÍNEK-CÍNA František:
ŠTRAMBERSKÁ TRUBAOlej na kartonu, 35,5 x 50,5 cm, rámováno, datace – okolo 1930, signováno vlevo dole CÍNA JELÍNEK.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.zpět
Olej na kartonu, 35,5 x 50,5 cm, rámováno, datace – okolo 1930, signováno vlevo dole CÍNA JELÍNEK.