095 | JOHN Jiří:
BEZ NAZVULept na papíře, 275 x 235 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno vpravo dole Jiří John 1969.
Lept na papíře, 275 x 235 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno vpravo dole Jiří John 1969.