005 | KIRNIG Alois:
Z PASTVYOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 45 x 33 cm, rámováno, datace 1880 – 1899, signováno vlevo dole A. Kirnig.
Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová a PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.dosažená cena: 25 000 CZK