079 | KOZÁK Bohuslav:
VESNICKÁ KRAJINAOlej na překližce, 30 x 33,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole KOZÁK, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 3 200 CZK
Olej na překližce, 30 x 33,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole KOZÁK, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 3 200 CZK